Choose tournament:    

Under 11

Girls Singles      Amie Gould
Runner Up      Gloria Yeung
Boys Singles      Michael Sherriff
Runner Up      Shaurya Mehta
Girls Doubles      No event - merged with U13
Runner Up      No event - merged with U13
Boys Doubles      Isaac Allen & Harry Pattullo
Runner Up      Shaurya Mehta & Michael Sherriff
U11 Tournament Award      Amogh Bhat

Under 13

Girls Singles      Advika Anand
Runner Up      Nana Beney
Boys Singles      Paul Bartkus
Runner Up      Arjun Jadhav
Girls Doubles      Advika Anand & Nana Beney
Runner Up      Hana Strelcova & Gloria Yeung
Boys Doubles      Paul Bartkus & Arjun Jadhav
Runner Up      Malachy Lenihan & Manas Chopade
U13 Tournament Award      Manas Chopade

Under 15

Girls Singles      Aditi Chaudhari
Runner Up      Ingrid Ghosh
Boys Singles      Thomas Knapp
Runner Up      Joshua Oxley
Girls Doubles      No event - merged with U17
Runner Up      No event - merged with U17
Boys Doubles      Thomas Knapp & Joshua Oxley
Runner Up      Arka Khastgir & Avaneesh Sirugudi
U15 Tournament Award      Luke Jefkins

Under 17

Girls Singles      Jess Beckett
Runner Up      Isha Sachan
Boys Singles      Manav Babel
Runner Up      Manas Soni
Girls Doubles      Jess Beckett & Ingrid Ghosh
Runner Up      Aditi Chaudhari & Yingfei Chen
Boys Doubles      Manav Babel & Manas Soni
Runner Up      Dhanushan Vijayakumar & Justin Yeung
Tournament Award      Ayushi Bhat

Under 19

Girls Singles      Catherine Knapp
Runner Up      Polly Smith
Boys singles      Joshua Antony
Runner Up      Charlie Patel
Girls Doubles      Catherine Knapp & Isha Sachan
Runner Up      Heather Charnock & Polly Smith
Boys Doubles      Charlie Patel & Jack Patel
Runner Up      Joshua Antony & Manas Soni

Individual Awards

Class 1 - Top Girl      Gloria Yeung
Class 1 - Top Boy      Arjun Jadhav
Class 1 Endeavour      Shaurya Mehta
Class 2 Endeavour      Amie Gould
Class 3 Endeavour      Ananya Nair
Class 4 Endeavour      Maya Beney
The Crouch Cup / Merit Award      Isha Sachan